Lautakunnat 1.6.2017 -31.5.2021

Maskun rakennus- ja ympäristölautakunta 2017–2021

 

Toni Böök, varapuheenjohtaja
         booktoni@gmail.com

             044-7711408

 varajäsen:Jarmo Pahikkala

 

 

Taru Liimatta, jäsen

taru.liimatta@tukena.fi
044-5761095

Varajäsen:Kirsi Siira

Maskun tekninen lautakunta 2017–2021

 

Aki Simola, varapuheenjohtaja

aki.simola@masku.fi
0400-828075

Varajäsen: Mika Nikula

 

 

 

Heidi Rantala, jäsen

heidi.rantala81@gmail.com
045-1320207

Varajäsen: Päivi Moisio

 

 

Maskun hyvinvointilautakunta 2017–2021

 

Kirsi Siira, puheenjohtaja

kirsimarjut.siira@outlook.com

040-5392578

Varajäsen: Sami Lahervo

 

 

Timo Tolppanen, jäsen

timo.tolppanen@netti.fi

050-3297757

Varajäsen: Heidi Rantala

 

Maskun varhaiskasvatus- ja opetuslautakunta 2017–2021

 

Päivi Moisio, puheenjohtaja

paivi.moisio@sandvik.com
041-5445995

Varajäsen: Taru Liimatta

 

 

Anu Oikarinen, jäsen

anu.m.oikarinen@gmail.com
040-5139646

Varajäsen: Kirsi Siira

 

 

 

Olavi Hillgren, jäsen

olavi.hillgren@hillgren.fi

p.040-0524784

Varajäsen: Mika Välimaa

 

 

 

Maskun tarkastuslautakunta 2017–2021

 

Taru Liimatta, varapuheenjohtaja

taru.liimatta@tukena.fi
044-5761095

Varajäsen: Päivi Moisio

 

Maskun kunnanvaltuuston vaalilautakunta 2017-2021

 

Aki Simola, puheenjohtaja

aki.simola@masku.fi
0400-828075

Varajäsen: Mauri Halme

 

 

Maskun keskusvaalilautakunta 2017-2021

 

Olavi Hillgren, jäsen

olavi.hillgren@hillgren.fi

p.040-0524784

Varajäsen: Mika Välimaa