KUTSU Maskun Kokoomuksen syyskokous 25.10.2021

23.8.2021

Tervetuloa Maskun Kokoomus ry:n sääntömääräiseen syyskokoukseen ma 25.10.2021 klo 18:00 Cafe Ravintola Maskuun.  


Kevätkokouksessa käsitellään yhdistyksen sääntömääräiset asiat: valitaan hallituksen jäsenet, päätetään jäsenmaksusta, käsitellään seuraavan vuoden toimintasuunnitelma ja talousarvio, kuullaan poliittinen tilannekatsaus sekä palkitaan ansioituneita jäseniä. Poliittisen tilannekatsauksen meille tulee mahdollisesti kertomaan piirin puheenjohtaja Ville Valkonen.  

Hallitus on päättänyt pitää kokouksen ”fyysisenä” kokouksena Cafe Ravintola Maskun kabinetissa. Tulethan vain terveenä ja huomioidaan myös muut. Seuraamme annettuja ohjeistuksia. Tarvittaessa muutamme kokouksen hybridimalliksi tai pidämme kokonaan etäkokouksen tietoliikenneyhteyksin. Mahdollisesta muutoksesta ilmoitetaan sähköpostilla viimeistään viikkoa ennen kokousta.  

Kokoukseen ovat lämpimästi tervetulleita kaikki yhdistyksen jäsenet.  

Kahvitarjoilu.  

-Hallitus